• تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۲
  • توسط: ادمین
  • زمان مطالعه: ۸ دقیقه

در اروپا به شهر دوسلدورف آلمان بیشتر به‌عنوان یک مرکز بزرگ تجارت بین‌المللی نگاه می‌کنند که به‌خاطر خیابان‌های گران‌قیمت، نمایشگاه‌های تجاری و گاهی مد و فشن شهرت دارد. به همین علت ممکن است هنگام برنامه‌ریزی برای سفر تفریحی در اروپا بلافاصله این شهر به ذهن شما خطور نکند.

صنعت غذا و رستوران در دهه‌های اخیر نقش مهمی در توریسم بازی می‌کند تا جایی که در شاخه‌ای مجزا تحت عنوان "گردشگری خوراک" به آن پرداخته می‌شود. در‌همین راستا دوسلدورف به طرز شگفت‌انگیزی دارای مجموعه‌ای متنوع از رستوران‌ها، کافه‌ها و غذاهای سنتی است که نظر توریست‌ها را به خود جلب می‌کنند.  برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین رستوران‌های دوسلدورف و غذاهای معروف آن، این مطلب را از دست ندهید.

 

شهرت غذای ایرانی در دل آلمان

 

چه کسی می‌داند عطر برنج ایرانی در دل یک هندسه سرد اروپایی با شرقی‌ها چه می‌کند؟

دوسلدورف شهر غذا و خوراک نیست؛ اما ایرانی‌های مقیم این شهر با رستوران‌های شگفت‌انگیز ایرانی شما را غافلگیر خواهند کرد. چه بخواهید غذاهای سنتی آلمان را امتحان کنید، و یا دنبال بهترین غذای ایرانی در دوسلدورف باشید، نتیجه خوبی خواهید گرفت. با سفارش غذای موردعلاقه خود در یکی از رستوران‌های ایرانی دوسلدورف، درحالی‌که به تماشای جنب‌وجوش این شهر نشسته‌اید سفر خود را خاطره‌انگیزتر کنید.